Referencje

Maretha_Referencje_HumanBrand__1.jpg
 

Poniżej z przyjemnością zamieszczam  fragmenty listów referencyjnych:

Spotkania mentoringowe, dotyczące brandingu personalnego prowadzone przez Panią Marethę Żurakowską, w których miałam olbrzymią przyjemność uczestniczyć uważam za jedne z bardziej owocnych, jakie odbyłam przez ostatni rok.
Pani Maretha pozwoliła mi odkryć swój cel zawodowy, skupić energię na właściwych działaniach, odpowiednio zmotywowała, a poprzez celne pytania pomogła uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania i dylematy zawodowe. Wizja, cel, wartości i pasja to główne składniki sukcesu, które nakreśliła mi Pani Maretha, teraz czas na moje dalsze działania.
Bardzo dziękuję za  dodanie mi skrzydeł!

Ewa Rakoczy, Warszawa, marzec 2014

 

Bank of Valletta – Training Centre zaprosił panią Marethę Żurakowską – trenera Institute of Career Development do przeprowadzenia dwóch programów szkoleniowych dla 30 managerów, na temat: ‘Od wizerunku w biznesie do HumanBrand’.
Pani Żurakowska wykazała ekspertyzę i pasję w obszarze HumanBrand® jako Career i Personal Branding Ekspert i przeprowadzając program w pełni profesjonalny sposób osiągnęła założone cele, spotykając się z satysfakcją uczestników.

Paul Gauci, Malta, sierpień, 2013
Head of Training Centre Bank of Valletta plc

 

Panią Marethę Żurakowską znam od ponad czterech lat. Jest pracowitą i utalentowaną, etyczną osobą, z wysoką kulturą osobistą i nienagannymi manierami.
Jest profesjonalistą zarówno w dziedzinie brandingu personalnego jak i korporacyjnego. Jest przy tym pasjonatką swojej pracy, z oddaniem realizując z klientem jego cele, w kierunku osiągnięcia satysfakcji biznesowej.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Żurakowską wszędzie tam, gdzie wymagana jest inteligencja i inicjatywa.

Stephen Parnis England, Valletta, Malta, sierpień 2012
Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej

 

Zainspirowany Pani ideą HumanBrand® i podejściem do komunikacji marki organizacji w oparciu o markę człowieka, wypracowałem wraz z zespołem wyjątkowy przewodnik po przedsiębiorstwie. Nie jest to opisana strategia czy wizja naszej firmy. Nie jest to nawet lista jej produktów i usług.
Nasza Firma, to Ludzie. To my przyczyniając się do poprawy komfortu życia mieszkańców województwa  zachodniopomorskiego, tworzymy jednocześnie poprzez swoją wyjątkowość, unikalną  kulturę organizacyjną naszej jednostki. Wszyscy z dużą przyjemnością uczestniczyliśmy w projekcie budowy marki naszej Firmy. HumanBrand® to świetny koncept i nowatorskie podejście, które wzbogaca ubogi w prawdziwe relacje szybki świat techniki, powodując, że firma ma szansę przyjąć twarz prawdziwych, stojących za jej sukcesem ludzi.

Szymon Różański, Szczecin, maj 2013
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu
Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o.

 

Wykład i prezentacja Pani Marethy Żurakowskiej pt. 'Kształtowanie wizerunku nowoczesnej kobiety – liderki / polityka. Elementy brandingu personalnego, w tym wizerunku w sieci ' był istotnym punktem spotkania 20 kobiet – polskich polityków. Szkolenie zostało przeprowadzone w dniach 5-7 sierpnia 2010 roku pod Warszawą, w ramach Kobiecego Forum Samorządowego.
Pani Maretha przedstawiła w bardzo profesjonalny i jasny sposób metody budowania i podkreślania wizerunku kobiety – polityka, w oparciu o personal branding, z wykorzystaniem współczesnych środków przekazu i nowych technologii.
Wykład i prezentacja były znakomicie przygotowane dla potrzeb wymagającej grupy, a całość zajęć została bardzo wysoko oceniona przez wszystkie uczestniczki. Uzyskałyśmy wiele praktycznych wskazówek. Wiele z Pań skorzystało później z możliwości indywidualnych konsultacji.


Joanna Reyman, Warszawa, sierpień 2010
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

 

Pani Maretha Żurakowska uczestniczyła w okresie od września 2009 do lipca 2010 roku w procesie rebrandingowym firmy AZ.pl. Aktualnie współpracuje z firmą AZ.pl jako Specjalista ds. wizerunku marki.
Panią Marethę cechuje profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz kreatywność w działaniu. Jej doświadczenie w tego typu projektach pozwala na uzyskanie zadowolenia a także osiągnięcia nadspodziewanych pozytywnych efektów synergii.
Bez wahania polecamy panią Marethę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Anna Kur, Albert Jerka, Andrzej Kostrzewa, Szczecin, sierpień 2010
Zarząd AZ.pl Sp. z o.o.

 

Mam przyjemność potwierdzić, że Pani Maretha Żurakowska współpracuje z Fundacją Centrum Promocji Kobiet od grudnia 2009 roku i w tym okresie zrealizowała wspólnie za nami szereg projektów społecznych na rzecz kobiet.
W okresie współpracy wykazała się nie tylko wysoką kulturą osobistą ale także umiejętnością motywacji pozostałych członkiń zespołu.
Z całą odpowiedzialnością polecam osobę Pani Żurakowskiej do współpracy w projektach, w których wymagany jest kontakt z ludźmi, kreatywność i zdyscyplinowanie.

Anna Jancewicz, Warszawa, czerwiec 2010
Prezes Fundacji Centrum Promocji Kobiet

 

Z dużą przyjemnością potwierdzam profesjonalizm Pani Marethy Żurakowskiej jako trenera i konsultanta w budowaniu spójnego wizerunku.    
W 2010 roku miałam przyjemność uczestniczyć wraz z grupą kobiet polityków w warsztatach komunikacji wizerunkowej poprowadzonych przez Panią Marethę i skorzystać z indywidualnej sesji doradczej. Nasze spotkanie oceniam jako bardzo  wartościowe.
Pani Maretha jest osobą godną zaufania, niezwykle ciepłą i otwartą. Zdecydowanie rekomenduję usługi Pani Żurakowskiej, szczególnie osobom związanym zawodowo z obszarem polityki i biznesu.

Wiesława Sieńkowska, Komarów-Osada, 2010
Wójt Gminy Komarów-Osada       

 

Pani Maretha Żurakowska realizowała na potrzeby grupy menedżerów Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. interesujący warsztat obejmujący zagadnienia wizerunku profesjonalisty z uwzględnieniem podstaw brandingu personalnego. Składał się on z bardzo ciekawej prezentacji multimedialnej oraz praktycznych porad indywidualnych i zawierał cenne wskazówki merytoryczne.
Z przyjemnością polecamy Panią Marethę Żurakowską jako profesjonalnego i kompetentnego trenera i doradcę wizerunku biznesowego.    

Sylwia Pawska, Warszawa, 2010
Dyrektor ds. Szkoleń Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.      

       

Mam przyjemność potwierdzić, że z panią Marethą Żurakowską współpracuję od ponad 10 lat i jest ona specjalistą w dziedzinie kreacji wizerunku. Jest to osoba o dużej wrażliwości estetycznej a jednocześnie bardzo sympatyczna i odpowiedzialna w pracy. Potrafi połączyć cechy dobrego managera i organizatora z wyczuciem i smakiem realizując zlecone zadania.

Tomasz Ossoliński, Warszawa, czerwiec 2007
Projektant Mody

 

Współpraca z Panią Marethą Żurakowską przebiega w sposób bardziej niż pomyślny. Jest osobą posiadającą duże doświadczenie w dziedzinie stylizacji ubioru i sylwetki, a także, co jest niezmiernie ważnym wymogiem w przypadku pracy z naszymi klientami – posiada wysoką kulturę osobistą, dając gwarancję rzetelnie, profesjonalnie a także poufnie wykonanej pracy. Współpracuje z nami od 2006 roku i zajmuje się budowaniem wizerunku biznesowego osób publicznych, w tym polityków, dyplomatów i biznesmenów.

Sylwia Majewska, Warszawa, kwiecień 2007
Profi Biznes Group / Kreowanie Wizerunku

 

Pani Żurakowska wraz z zespołem od dziesięciu lat współpracuje z nami przy organizacji wydarzeń, nad którymi Wojewoda Szczeciński a potem Zachodniopomorski sprawował instytucjonalny patronat. Jednym z nich była impreza, podczas której szczecińscy politycy wystąpili w roli modeli. Przyniosła ona dochód wysokości ponad 60.000 zł, w całości przekazany na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Chorych na Białaczkę i inne Choroby Rozrostowe Krwi. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Pani Żurakowskiej jako rzetelnego partnera.

Izabela Puławska, Szczecin, lipiec 2007
Rzecznik Prasowy Wojewody
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki