O mnie

 

ZAWODOWO

Moją siłą jest ponad 15-letnie doświadczenie w konsultacyjnych projektach biznesowych, w obszarze kreacji i komunikacji marki oraz wsparcie ludzi w rozowju kariery. Specjalizuję się w dziedzinie zarządzania karierą zawodową, w oparciu o spójną i autentyczną markę personalną.

Z przyjemnością dzielę się wiedzą i inspiruję ludzi w Polsce i Europie, w trakcie seminariów, sesji warsztatowych i wykładów dla studentów renomowanych uczelni. Prezentuję autorski program HumanBrand® oraz własne badania naukowe między innymi podczas wystąpień na konferencjach i kongresach, dedykowanych osobistej przedsiębiorczości, rozwojowi człowieka i spójnej komunikacji jego marki, a także budowie przewagi konkurencyjnej organizacji.

Jestem mentorem w dziedzinie zarządzania karerą, dyplomowanym coachem, trenerem i doradcą biznesowym w zakresie strategii marki personalnej liderów i korporacyjnej, opartej o wyjątkowy wyróżnik, jakim jest człowiek. Połączenie szerokiej fachowej wiedzy, doświadczenia i umiejętności zawodowych, zaowocowało pasją w dziedzinie brandingu personalnego i autorskim programem rozwoju kariery HumanBrand®. Program powstał w ramach  Institute of Career Development z siedzibą na Malcie, który reprezentuję w Polsce. Chciałabym go wykorzystać m.in. w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników w organizacjach.

HumanBrand® wykładam między innymi na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie i Uniwersytecie Szczecińskim dla studentów programu MBA. Podjęłam także prace w kierunku popełnienia dysertacji doktorskiej w obszarze kariery zawodowej i rynku pracy.

Równolegle realizuję wraz z moim fantastycznym zespołem unikalny na skalę światową projekt, który mam nadzieję pomoże ludziom w dobrej zmianie.  Do roku 2014, przez ponad 6 lat, współpracowałam m.in. jako strateg marki z firmą AZ.pl, należącą do czołówki polskich dostawców domen i hostingu, mając realny wpływ na komunikację marki firmy i jej owocne relacje z klientami. Współpracuję także z organizacjami biznesowymi i instytucjami publicznymi, jak urzędy wojewódzkie, marszałkowskie i samorządowe.

Jako mentor w obszarze zarzadzania karierą i marką personalną, współpracuję z międzynarodową organizacją European Professional Women's Network (EPWN) oraz społecznie z Fundacją Centrum Promocji Kobiet w Warszawie. Z przyjemnością dołączyłam także do zacnego grona członków Rady Programowej Fundacji na Rzecz Zdrowego Mózgu Cogni Coalition.

Wśród specjalistów mojej branży wyróżnia mnie także fakt, że w mojej pracy przykładam szczególną wagę do wzmocnienia marki lidera organizacji. Uważam bowiem, że rozpoznawalny i autentyczny człowiek, stojący za obecnym i przyszłym sukcesem organizacji, w znaczący sposób wspiera jej wizerunek. Buduje przy tym wartość firmy i zaufanie w oczach klientów, pracowników, partnerów biznesowych i inwestorów.

 

PRYWATNIE

Z pochodzenia jestem szczecinianką, mieszkającą w Warszawie i na śródziemnomorskiej Malcie. Malta... ponieważ słońce świeci tam 360 dni w roku i na każdym kroku doceniam spokojny wpływ lazurowego morza.

Stawiam na nieprzerwany rozwój osobisty. Posiadam bogatą bibliotekę inspirujących książek, którą sukcesywnie przenoszę do biura, inspirując mój team. Dla zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia gotowa jestem do podróży po Polsce, Europie i świecie. W trakcie takiego pobytu, realizując w międzynarodowym środowisku i zespole projekty marketingowo-wizerunkowe, poznałam różne podejścia amerykańskich prekursorów brandingu personalnego. Przechodząc własny proces, osobiście doceniłam jego efekty. Uświadomiłam sobie, że praca z człowiekiem w obszarze wzmacniania jego marki zawodowej w tym samoświadomości i postawy, ma ogromny wpływ na przyspieszenie rozwoju kariery w pożądanym kierunku. Kontakt i współpraca z ludźmi daje mi największą satysfakcję. 

W 2009 roku ukończyłam na Uniwersytecie Maltańskim międzynarodowy program 'Train the Trainer'. W kolejnych latach w Polsce uzyskałam dyplom coacha podczas studiów uzupełniających w Warszawskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej i 'Profesjonalnego Trenera Biznesu' na Akademii im. Leona Koźmińskiego. W ramach Europejskiego Programu Doskonalenia Kadr ukończyłam Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Moją bazę edukacyjną stanowią studia magisterskie na kierunku 'Marketing i Zarządzanie' Uniwersytetu Szczecińskiego.

Mam nieodmiennie trzy główne pasje: pływanie, rower i mądre książki. Ostatnich kilka lat, to dla mnie wyjątkowo intensywny okres zawodowy. W 2009 roku postawiłam sobie jasny cel, wytyczyłam konkretny plan działań, który z zapałem realizuję. Mogę otwarcie przyznać, ze moja praca jest dla mnie ogromną pasją i przygodą. Budząc się każdego dnia, mam przed sobą wizję nowej perspektywy przeżycia go jeszcze lepiej niż poprzedni. Składa się na to wiele czynników. Kluczowym z nich są otaczający mnie ludzie!