O PROGRAMIE 

HUMANBRAND® TO NOWOCZESNY PROGRAM ROZWOJU KARIERY ZAWODOWEJ I OSOBISTEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

To autorski program, opracowany w ramach Institute of Career Development, dedykowany głównie osobom aktywnym zawodowo i poszukującym pracy, które chcą mieć niezaprzeczalny wpływ na rozwój kariery i realizację własnych ambitnych celów. Stworzony w oparciu o najnowsze techniki kreacji i komunikacji marki, w połączeniu z elementami takimi jak przywództwo i osobista przedsiębiorczość, personal branding, psychologia biznesu i społeczna, aż po zarządzanie osobistą efektywnością i sobą w czasie. Program pozwala na świadome i efektywne kierowanie własną karierą zawodowę. Wspiera budowę realnej i osiągalnej strategii własnej marki zawodowej i kariery.

Marka personalna komunikuje na bardzo wielu płaszczyznach, jak wygląd zewnętrzny, postawa, sposób i forma wypowiedzi, widoczność w mediach i sieci. Jeśli jest spójna i wiarygodna, tworzy przewagę na silnie konkurencyjnym rynku pracy.

Stosując  HumanBrand® program zwiększysz wartość własnej osoby na rynku pracy i w świecie biznesu. Wzmocnisz motywację i rozwiniesz osobistą przedsiębiorczość. Jeśli reprezentujesz firmę, twój profesjonalny wizerunek buduje z sukcesem jej wartość, a gdy jesteś liderem organizacji tworzysz trwałą przewagę konkurencyjną.

 

DO KOGO SKIEROWANY JEST PROGRAM HUMANBRAND®

Dedykuję go w szczególności osobom rozwijającym karierę i poszukującym pracy a także funkcjonującym publicznie w sferach biznesu, polityki i mediów.  Ludziom aktywnym zawodowo – świadomym i otwartym na pozytywne zmiany, tj.  awans, zmiana stanowiska, miejsca pracy czy uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Zakres sesji i warsztatów dostosowuję do oczekiwań i założeń klientów, realizuję samodzielnie lub wspólnie z międzynarodowym zespołem ekspertów Institute of Career Development.

 

HUMANBRAND® DLA UCZELNI

Bardzo lubię dzielić się wiedzą, a praca ze studentami daje mi ogromną satysfakcję. Propozycja HumanBrand® dla uczelni to skuteczne kilkugodzinne seminaria oraz 2-4 dniowy program warsztatowy (interaktywne wykłady i ćwiczenia) dla grup studentów uczelni wyższych, w tym programów MBA.

Z przyjemnością zapraszam do współpracy. Więcej informacji na temat oferty edukacyjno-doradczej HumanBrand®.

 

HUMANBRAND® NA KONGRESACH I KONFERENCJACH

Z przyjemnością dzielę się wiedzą jako prelegent podczas konferencji i kongresów tematycznych w formie prezentacji, paneli i seminariów, wprowadzających do tematów  zarządzania karierą, personal brandingu, osobistego przywództwa i przedsiębiorczości.

 

MADE TO MEASURE DLA LIDERÓW

To program indywidualny dedykowany liderom biznesu, gdzie współpraca objęta jest klauzulą poufności, obowiązującą także na forum organizacji. Realizowany jest na zlecenie organizacji lub indywidualnego klienta. Program skierowany jest do przedsiębiorców i businessmanów – właścicieli firm, prezesów organizacji oraz członków zarządów.

 

NOWOCZESNA FIRMA

HumanBrand® jest z powodzeniem stosowany przez nowoczesne organizacje – zarówno małe i średnie firmy oraz korporacje – jako pakiety indywidualnych sesji mentoringowych lub strategiczne programy szkoleniowe dla wybranych grup pracowników. To doskonałe narzędzie motywacji pozafinansowej. Sprawdza się nie tylko w Programach Zarządzania Talentami i procesie Employer Brandingu, jest także efektywnym narzędziem Programu Retencyjnego, wzmacniając lojalność zespołu. Firmom proponuję:

  • szkolenia grupowe dla wybranych pracowników – osób stojących za sukcesami firmy
  • szkolenia dla pracowników departamentów HR i marketingu
  • indywidualny program mentoringowy dla managerów, specjalistów i osób tzw. front line

 

PROGRAM INDYWIDUALNY

Z indywidualnych spotkań mentoringowch korzystają przede wszystkim osoby aktywne zawodowo, świadome swojej wartości i potencjału na rynku pracy, aktywne zawodowo – planujące zmienić stanowisko lub będące u progu nowej kariery:

  • top management – managerowie wyższego i średniego szczebla
  • przedstawiciele wolnych zawodów jak dziennikarz, artysta, lekarz, trener, coach, konsultant, wykładowca, naukowiec –  osoby, które w swoim środowisku uznane są za specjalistów i planują w zdecydowany sposób wzmocnić lub zbudować od podstaw, a przy tym przedstawić szerokiej społeczności, spójną profesjonalną markę zawodową
  • osoby poszukujące pracy, myślące o zmianie kierunku kariery
     

HUMANBRAND® AUTORYTET W POLITYCE

Współczesnym politykom trudno jest się odnaleźć w dynamicznie zmieniających się realiach. Na stanowiskach trwają tylko ci nieliczni, którzy potrafią jasno i w autentyczny sposób komunikować się ze społeczeństwem i pozostałymi politykami.

Ten program jest całkowicie różny od stosowanego dotąd marketingu politycznego. Stawia na wiarygodność, podkreśla potencjał osoby, pozwala konsekwentnie budować zaufanie społeczne i z sukcesem realizować się na forum ugrupowania. Opracowałam go wspólnie z ekspertami nauk politycznych, komunikacji politycznej i psychologii społecznej.

W Instytucie realizowany jest jako poufny proces indywidualny. Kierujemy go do:

  • liderów i kluczowych członków organizacji politycznych
  • polityków pełniących funkcje publiczne – państwowe i społeczne

Przy realizacji programu HumanBrand® Autorytet w Polityce pracujący ze mną eksperci Instytutu to osoby apolityczne.

W pracy, zarówno ja, jak i moi koledzy – stawiamy na człowieka, jego wartości i potencjał. Dlatego pozwolę sobie zaznaczyć, że nie podejmujemy wszystkich projektów, a tylko te, w których możemy usprawnić i poprowadzić komunikację opartą o wiarygodność i zaufanie.

Zapraszam do kontaktu.